Zaznamenat trasu

Máte na výběr dva způsoby záznamu vaší jízdy, dvě možnosti získat jednu ze skvělých cen. Pokud použijete cyklistickou aplikaci,
jako je například Strava nebo Mapy.cz, můžete nahrát údaje přímo z ní. Pokud aplikaci nepoužíváte, zadejte trasu přes formulář.

 

Přes formulář

Nejdříve se přímo při jízdě vyfoťte s jednou z orientačních tabulí Lví stopy nebo se značkou vesnice/města, které najdete na trase. Na fotce by měli být kromě tabule i všichni účastníci vaší jízdy, jejichž počet zadáváte do tohoto formuláře.

Podruhé se vyfoťte na konkrétním místě na trase. Jeho určení najdete níže ve formuláři v kolonce “Fotografie z místa na trase”. I na této fotografii musí být všichni účastníci jízdy, jejichž počet do formuláře zadáváte.

Pak vyplňte tento formulář a obě fotky do něj nahrajte

 

Přes aplikaci

Omlouváme se, ale vámi absolvovanou trasu bude možné zaznamenat přes cyklistickou aplikaci až v červenci. Půjde to ale i zpětně, takže aplikaci můžete na Lví stopě používat klidně už teď.

 

 

Přes formulář
Přes aplikaci
Zadejte e-mail
Zadejte jméno
Zadejte datum projetí trasy
Nahrajte fotografii
Souhlas se zpracováním osobních údajů

Sekci připravujeme.

Tato stránka používá cookies. Více informací o zpracování Vašich osobních údajů na jejich základě a o Vašich právech naleznete v Informaci o zpracování osobních údajů prostřednictvím cookies a jiných webových technologií. Níže můžete udělit souhlas se zpracování osobních údajů rovněž pro uvedené účely / uvedený účel.