Všechny trasy Zaznamenat trasu

Žiželice – Starý Bydžov #55

Projížka podél studánky, židovského hřbitova, napříč zámeckým parkem i trampolínovým centrem je vhodná pro celou rodinu.
Vyfoťte se na jednom z následujících míst na trase:
zámek Karlova Koruna
Vzdálenost:
19 km
Čas:
1h 13min
Převýšení:
165 m

Pro zaznamenání trasy budete potřebovat:

Vyfotit se na trase, nebo použít aplikaci STRAVA.COM

Detailní popis trasy

Po pěti kilometrech od Žiželic se před vámi otevře předměstí Chlumce nad Cidlinou. Minete studánku U Jánečka, židovský hřbitov a přijedete k překrásnému zámku Karlova Koruna. Stavba realizovaná podle plánů jednoho z nejvýznamnějších barokních stavitelů italského původu Jana Santiniho Aichela patří k vrcholům iluzivního baroka v Česku. V zámeckém parku se nachází dva pohádkové okruhy, kde se malí i velcí návštěvníci mohou seznámit s tajemnými postavičkami z okolí. Kousek za městem se chvilku zdržte a protáhněte si svaly ve Fajnparku. Toto místo nadchne příznivce pohybu všech věkových kategorií. Největší trampolínové centrum v Česku, písečné hřiště, vodní a vzduchová děla, miniměsto, dinoprales a další lákadla pro hyperaktivní jedince na jednom místě. Že už máte rozhodnuto? Šetřete si ale síly na další úsek své cesty. Do Starého Bydžova to máte ještě celých 11 kilometrů!

Navazující trasy

Máme pro vás skvělé trasy nejblíže k té Vaší.

Tato stránka používá cookies. Více informací o zpracování Vašich osobních údajů na jejich základě a o Vašich právech naleznete v Informaci o zpracování osobních údajů prostřednictvím cookies a jiných webových technologií. Níže můžete udělit souhlas se zpracování osobních údajů rovněž pro statistiky a analýzu chování uživatele.