Všechny trasy Zaznamenat trasu

Červená Lhota – Dobešov #46

Pokud chcete na cyklovýlet nalákat i princezny, kterým se nechce šlapat, možná je zaujmete samotným startem trasy. Dál už to bude na vaší kreativitě!
Vyfoťte se na jednom z následujících míst na trase:
zámek Červená Lhota
Vzdálenost:
16.8 km
Čas:
1h 15min
Převýšení:
307 m

Pro zaznamenání trasy budete potřebovat:

Vyfotit se na trase, nebo použít aplikaci STRAVA.COM

Detailní popis trasy

Pokud chcete na cyklovýlet nalákat i princezny, kterým se nechce šlapat, možná je zaujmete samotným startem trasy. Od pohádkového zámku Červená Lhota se se zasněným výrazem v očích a touhou po princi na bílém koni nechá do sedla zlanařit každá. Další cesta nebude ničím moc výjimečná, a tak mohou princezny nerušeně fantazírovat. Jen pozor, ať se jim nezamotají šaty do řetězu nebo ať nespadnou do škarpy. Zhruba po hodině jízdy je čeká vystřízlivění v obci Mnich, kde na samém konci války zahynuli v boji s ustupujícím wehrmachtem dva čeští a dva sovětští partyzáni spolu s osmi místními hrdiny.

Navazující trasy

Máme pro vás skvělé trasy nejblíže k té Vaší.

Tato stránka používá cookies. Více informací o zpracování Vašich osobních údajů na jejich základě a o Vašich právech naleznete v Informaci o zpracování osobních údajů prostřednictvím cookies a jiných webových technologií. Níže můžete udělit souhlas se zpracování osobních údajů rovněž pro statistiky a analýzu chování uživatele.