VYHRAJTE AUTO NA 14 DNÍ A DALŠÍ BÁJEČNÉ CENY

Kdekoliv na trase Lví stopy na vás čeká hlavní výhra — ŠKODA OCTAVIA. Zapojte se a vyhrajte auto na 2 týdny nebo kopec zajímavých cen každých 14 dní.

Tahle soutěž je pro všechny cyklisty, dokonce i pro sváteční jezdce, pro rodiny s dětmi a také pro seniory. Stačí zajet jednu z tras a jako důkaz poslat fotografii s ikonickým místem na trase, a pak to jen zaznamenat do našeho webového formuláře. Na fotce by měli být kromě místa i všichni účastníci vaší jízdy. Můžete k tomu využít i aplikaci Strava či Mapy.cz

Každých 14 dní vybereme tři z vás, kteří vyhrají např. balíček od ŠKODA AUTO a dalších partnerů. 28. října 2018 vylosujeme jednoho cyklistu, kterému Autokomplex Menčík zapůjčí vůz ŠKODA OCTAVIA na 14 dní.

Pravidla soutěže

SKODA-Lvi-stopou-1080x1080_05-2

GRATULUJEME VÝHERCŮM!

Vůz ŠKODA OCTAVIA vyhrála Marie L.

Merchandise Lví stopy vyhráli Daniel L. a Pavel Š.

 

 

 

 

 

Soutěž probíhá od 01. 08. 2018 do 28. 10. 2018.

Tato stránka používá cookies. Více informací o zpracování Vašich osobních údajů na jejich základě a o Vašich právech naleznete v Informaci o zpracování osobních údajů prostřednictvím cookies a jiných webových technologií. Níže můžete udělit souhlas se zpracování osobních údajů rovněž pro statistiky a analýzu chování uživatele.