Lví Stopa

Nakreslíme obrovského českého dvouocasého lva

Když jsme přemýšleli, jak oslavit 100. výročí naší republiky, chtěli jsme od začátku, aby se do akce mohl zapojit úplně každý. A protože jsme chtěli všechny také pořádně rozhýbat, padla volba na kola - na velkou cyklistickou, výletní a poznávací akci.
A je to obrovská akce! Společně totiž nakreslíme svou jízdou obrovského českého dvouocasého lva na mapě Česka. Délka celé trasy je téměř 2000 kilometrů.

Ale žádný strach, rozhodně nemusíte zvládnout celou trasu sami. Na to máme profesionála, který to už dal! Milana "Forresta" Silného, chlapíka, který takové dlouhé jízdy jezdí pravidelně. My ostatní si můžeme vybrat třeba jen jednu ze sta připravených tras krásnou českou krajinou. Můžete se přidat kdykoliv během léta až do konce září.

Takže příroda, památky, zajímavosti, krásné výhledy do krajiny… ale to je jen začátek. Navíc můžete vyhrát super ceny a užijete si spoustu zábavy, kterou jsme pro vás připravili. Vyndejte kolo z garáže a nebo si ho třeba půjčte, na téhle akci přece nesmíte chybět. Lví stopa je tu!

Četnost projetí trasy:

  • Nejvíce ježděná
  • Nejméně ježděná

 

Stáhnout všechny trasy

 

Sledujte webové stránky www.lvistopa.cz a facebookovou stránku Lví stopy.

Tato stránka používá cookies. Více informací o zpracování Vašich osobních údajů na jejich základě a o Vašich právech naleznete v Informaci o zpracování osobních údajů prostřednictvím cookies a jiných webových technologií. Níže můžete udělit souhlas se zpracování osobních údajů rovněž pro statistiky a analýzu chování uživatele.