O Lví stopě

Nakreslíme obrovského českého dvouocasého lva přes celou republiku

Když jsme přemýšleli, jak oslavit 100. výročí naší republiky, chtěli jsme od začátku, aby se do akce mohl zapojit úplně každý. A protože jsme chtěli všechny také pořádně rozhýbat, padla volba na kola - na velkou cyklistickou, výletní a poznávací akci.
A bude to obrovská akce! Společně totiž nakreslíme svou jízdou obrovského českého dvouocasého lva přes celou republiku. Délka celé trasy je přes 2000 kilometrů.

Ale žádný strach, rozhodně nemusíte zvládnout celou trasu sami. Na to máme profesionála! Silného Milana, chlapíka, který takové dlouhé jízdy jezdí pravidelně. My ostatní si můžeme vybrat třeba jen jednu ze sta připravených tras krásnou českou krajinou. Můžete se přidat už teď k Silnému Milanovi a nebo kdykoliv během léta až do konce září.

Takže příroda, památky, zajímavosti, krásné výhledy do krajiny… ale to je jen začátek. Navíc budete moct vyhrát super ceny a užijete si spoustu zábavy, kterou jsme pro vás připravili. Vyndejte kolo z garáže a nebo si ho třeba půjčte, na téhle akci přece nesmíte chybět. Lví stopa právě startuje!

Kdo je na trase nejsilnější?

Přece ten, kdo ujede celou trasu Lví stopy. Ten, kdo zvládne přes 2000 kilometrů. A už jeho jméno ho k tomu předurčuje. Je to Milan Silný neboli, jak mu říkáme my, Silný Milan. Autor cykloturistických průvodců po Česku a Slovensku, ale především cyklista.
Silný Milan se pravidelně účastní drsných bikerských závodů dlouhých několik set kilometrů. Takže má tu nejlepší kvalifikaci, aby jako první jezdec projel celou trasu Lví stopy. Všem nám ostatním pojede příkladem.

Bude potřebovat spoustu energie. Čekají ho totiž dva týdny jízdy, překonávání sama sebe, ale také zážitky z putování krásnou českou krajinou. A my budeme Silného Milana na jeho cestě sledovat, aby vám neuniknul žádný zajímavý moment z jeho jízdy.

Silný Milan zvládne celou trasu, ale to vy rozhodně nemusíte. Můžete si vybrat jednu ze 100 etap. Sportovci nějakou z náročnějších a například rodiny s dětmi jednu z těch snadnějších. Můžete se přidat už teď k Silnému Milanovi a nebo kdykoliv během léta až do konce září. Tak kdy do toho šlápnete?

Sledujte webové stránky www.lvistopa.cz a facebookovou stránku Lví stopy.

Naši ambasadoři

Vávra Hradílek

Olympijský medailista ve vodním slalomu

Jiří Ježek

Paralympijský vítěz v cyklistice

Dušan Kožíšek

Medailista z MS v běhu na lyžích

Josef Zimovčák

Mistr světa v jízdě na vysokém kole

Tomáš Bábek

Vícemistr světa v dráhové cyklistice

Martin Hložek

Obchodní sládek pivovaru Plzeňský Prazdroj

Tato stránka používá cookies. Více informací o zpracování Vašich osobních údajů na jejich základě a o Vašich právech naleznete v Informaci o zpracování osobních údajů prostřednictvím cookies a jiných webových technologií. Níže můžete udělit souhlas se zpracování osobních údajů rovněž pro uvedené účely / uvedený účel.