Víte, jakou helmu si vybrat? Tady máte pár tipů

Bezpečnost může jít ruku v ruce s módou i přijatelnou cenou!

Je jasné, že ani sebedražší přilba nezlepší váš sportovní výkon, ale pokud přemýšlíte, jak skloubit její funkčnost s přiměřenou estetičností a nezruinovat přitom své konto, máme pro vás pár tipů. A s jakou helmou vyrazíte na Lví stopu vy?

 

Klasická cyklistická helma Specialized Max

Certifikovaná ochrana, nízká cena a pěkný design – jednoduchá kombinace, která prostě funguje. Hodí se zvlášť pro ty cyklisty, kterým maminka říkala „ty máš ale velkou hlavu“.

Helma-1

 

Maximálně bezpečná přilba MET Rivale

Díky hodinám testování v proudovém tunelu a reálným testům stáje Team MTN-Qhubeka stvořili výrobci helmy nový standard v aerodynamice – Rivale. Její precizně tvarovaný nízký profil využívá Venturiho efekt k maximálnímu přívodu vzduchu za minimálního možného odporu. Skrze kanálky uvnitř helmy se horko vytlačuje zadními větracími otvory a poskytuje tak skvělý chladicí efekt.

Helma-2

Stylová helma Bluegrass Intox

Intox je vizuálně krásná a zároveň bezpečná integrální helma za skvělou cenu. Je certifikovaná ASTM, jediným certifikačním programem, který testuje i pevnost chrániče čelisti, což je důležitý prvek pro BMX a downhill. Má štítek nastavitelný ve třech bodech a možnost kompletně vyjmout vnitřní vycpávky.

Helma-3

Městská přilba B’Twin 100 City

Decathlon nabízí mnoho skvělých přileb ve své řadě vlastních značek, ale 100 City se jeví jako nejvhodnější pro svůj účel. Stylová, ale ne příliš dobře odvětraná helma je skutečně navržena pro krátké výlety po městě, když se chcete jen tak kochat okolím a nemáte náladu dřít a spalovat kalorie.

Helma-4

 

Moderní Bern Bandita

Helma Bandita může být použita i v jarní a letní sezóně, ať už na kole, nebo na longboardu a kolečkových bruslích. Je totiž vybavena odnímatelnou vložkou, kterou lze pomocí kolečka přesně nastavit, aby seděla, jak má, a poskytovala maximální ochranu.

Helma-5

 

 

 

 

 

Partneři

Partneři projektu

Udělena záštita

Tato stránka používá cookies. Více informací o zpracování Vašich osobních údajů na jejich základě a o Vašich právech naleznete v Informaci o zpracování osobních údajů prostřednictvím cookies a jiných webových technologií. Níže můžete udělit souhlas se zpracování osobních údajů rovněž pro statistiky a analýzu chování uživatele.