Daniel a Monika už se těší na svá první kola

Lví stopa myslí i na hendikepované cyklisty. I pro ně máme připravené vhodné trasy. A aby nezůstali sedět doma, koupí ŠKODA dvěma hendikepovaným dětem ve spolupráci s Kontem Bariéry za 150 000 Kč handbiky – speciální kola, která se pohánějí rukama.

Prvním, kdo od nás už šek na kolo dostal, je sedmiletý Daniel. A předal mu ho přímo na trase Milan Forrest Silný. A za pár dnů předáme šek na další handbike desetileté Monice.

Přispět na hendikepované děti můžete i vy. Zašlete 30 korun formou DMS s textem SPORTBEZBARIER 30. DMS odešlete na telefonní číslo 87 777. Cena DMS je 30 Kč a Konto Bariéry obdrží 29 Kč. Více se dozvíte na www.darcovskasms.cz. Děti se už těší, že to taky rozjedou.

předání šeku

Partneři

Partneři projektu

Udělena záštita

Tato stránka používá cookies. Více informací o zpracování Vašich osobních údajů na jejich základě a o Vašich právech naleznete v Informaci o zpracování osobních údajů prostřednictvím cookies a jiných webových technologií. Níže můžete udělit souhlas se zpracování osobních údajů rovněž pro statistiky a analýzu chování uživatele.