Plzeň se připojuje ke Lví stopě a brousí si zuby na rekord. Podaří se jí to?

sto tradic, historie, piva a sportu se rozhodlo oslavit 100 let české státnosti stylově. Plzeňané i další příznivci cyklistiky se totiž 25. srpna vydají po Lví stopě „od Ježíška do Šťáhlav“ a pokusí se tak zapsat do dějin.

37803608_10155747753761818_8219115538094227456_o

 

Vykreslit největší cyklistickou trasu na světě ve tvaru českého dvouocasého lva – takový je smysl projektu Lví stopa, ke kterému se nyní připojuje i město Plzeň. Město, kde se rodí slavní a úspěšní sportovci, město, které sportem žije, a město, které sport plně podporuje. To se díky akci organizované Autocentrem Šmucler stane dějištěm akce pro všechny cyklisty, kteří mají chuť zažít něco neopakovatelného a podpořit dobrou věc.

Sportovní den, který vypukne 25. srpna v 10 hodin u zimního stadionu, kde HC Škoda Plzeň vytvoří zázemí pro startující sportovce, zpestří konec prázdnin a připomene blížící se výročí založení republiky. Na patnáctikilometrové trase vedoucí od Ježíška do Šťáhlav si účastníci užijí nejen šlapání do pedálů, ale bude pro ně připraveno také množství soutěží a stánků s občerstvením.

Stačí se v den akce zdarma zaregistrovat u zimního stadionu od 10 do 13 hodin a pak se díky aplikaci nebo po projetí trasy vyfocením a odesláním fotografie stát součástí rekordu. Každý jezdec, jenž se přihlásí do aplikace nebo odešle fotografii, dostane na e-mail diplom, který mu tento den a jeho význam bude připomínat.

A teď to nejlepší. Kromě dobrého pocitu z příjemné projížďky na kole si účastníci zasoutěží i o hmotné dárky. Ze soutěže si budou moci odnést voucher na zapůjčení vozu na víkend, cyklodres Lví stopy nebo třeba podepsaný dres HC Škoda Plzeň. Po celou dobu bude účastníkům k dispozici nealkoholické pivo Birell, které se postará o jejich pitný režim a řádné osvěžení.
Tak na co ještě čekáte? Zakroužkujte si 25. srpen v diáři, naleštěte si rám a srovnejte řídítka anebo přijďte jen fandit a užít si hezký den.

Více informací o akci zde.

Partneři

Partneři projektu

Udělena záštita

Tato stránka používá cookies. Více informací o zpracování Vašich osobních údajů na jejich základě a o Vašich právech naleznete v Informaci o zpracování osobních údajů prostřednictvím cookies a jiných webových technologií. Níže můžete udělit souhlas se zpracování osobních údajů rovněž pro statistiky a analýzu chování uživatele.