Víte, kde se vyrábějí oblíbené Lipánky?

Děti během dne vydají spoustu energie. A co teprve když se vydají na kole jet Lví stopu. A proto by se měly posilnit nejen tím, co jim chutná, ale zároveň jim dodá i potřebné živiny. Něčím, co je poctivé a kvalitní.

Lipánek je čerstvý krém vyrobený z poctivé jihočeské smetany a tvarohu. Neobsahuje žádné stabilizátory, emulgátory, konzervanty ani umělá barviva. Děti si vyberou svou oblíbenou příchuť, například vanilku, kakao, kombinaci vanilky a kakaa, jahody a vanilky, či banánu a kakaa a nebo čistě smetanovou chuť. A nově můžou ochutnat i variantu bez laktózy.

IMG_0820

Tahle dětská pochoutka se rodí v malebné krajině jižních Čech v závodu Madeta v Jindřichově Hradci. Je to největší zpracovatel mléka v republice a v jižních Čechách má celkem čtyři závody. Vyrábí se zde ale také sýry, tvarohy, jogurty, zakysané smetany, zákysy, fitness syrovátkové nápoje, sýry a cottage, celkem více jak 250 druhů výrobků.

A nakonec jedno překvapení: již brzy budou děti moct sbírat pod obaly Lipánka samolepky, a vyhrát spoustu krásných cen se Lví stopou.

18425102_1209414139168016_6880279504285248453_n

Partneři

Partneři projektu

Udělena záštita

Tato stránka používá cookies. Více informací o zpracování Vašich osobních údajů na jejich základě a o Vašich právech naleznete v Informaci o zpracování osobních údajů prostřednictvím cookies a jiných webových technologií. Níže můžete udělit souhlas se zpracování osobních údajů rovněž pro statistiky a analýzu chování uživatele.