Sledujte, kudy Forrest právě projíždí

Chceme vám stále nabízet nejaktuálnější informace z Forrestovy jízdy. A v tom nám pomáhá Level Systems a jejich malá krabička, která monitoruje live Forrestovu polohu. Doslova vteřinu po vteřině. Jen díky ní nám ani vám nic neunikne. Hned víte, kdy Forrest startuje, kde na trase se právě nachází, kdy a kde odpočívá a kdy to zase rozjede.

S krabičkou jde ruku v ruce platforma Positrex))), která má spoustu dalších zajímavých funkcí – zaznamená historii tras a rychlost, kterou jste jeli nebo umí ukázat vaši jízdu ve 3D pohledu. Bez téhle kouzelné krabičky s pořádnou výdrží baterie a speciální konfigurací pro cyklisty bychom si prostě Lví stopu a zvlášť Forrestovu jízdu neuměli vůbec představit. Už jste ji také vyzkoušeli?

Více se dozvíte na

www.level.systems nebo na www.facebook.com/positrex

forrest jede

 

Partneři

Partneři projektu

Udělena záštita

Tato stránka používá cookies. Více informací o zpracování Vašich osobních údajů na jejich základě a o Vašich právech naleznete v Informaci o zpracování osobních údajů prostřednictvím cookies a jiných webových technologií. Níže můžete udělit souhlas se zpracování osobních údajů rovněž pro statistiky a analýzu chování uživatele.